Promocja dla Babci i Dziadka

Dzień babci 21 stycznia
Dzień dziadka 22 stycznia

Masaż klasyczny częściowy + seans w grocie solnej 
Masaż  ten rozluźnia napięcia mięśniowe, poprawia ich ukrwienie oraz rozciąga tkankę łączną stawów. Stosowany jest przede wszystkim przy różnego rodzaju schorzeniach kręgosłupa, mięśni, ścięgien, stawów i więzadeł. Celem masażu jest uwolnienie organizmu od bólu poprzez przywrócenie tkankom pierwotnego stanu fizjologicznego.
Morski mikroklimat groty zwiększa odporność organizmu, działa profilaktycznie i wspomagająco w problemach górnych i dolnych dróg oddechowych (zapalenie zatok, astma, alergia), łagodzi skutki stresu, nerwic, niweluje stany przemęczenia, leczy bezsenność, wspomaga  leczenie niedoczynności tarczycy, schorzeń naczyniowo-sercowych, dermatologicznych i innych.
Wejście pojedyncze (30min + 45min) 
Cena: 73zł (wartość 86zł)
Karnet 5 wejść (5 wejść 30min+45min)
Cena: 330zł (wartość 388zł)

Zabieg twarz, szyja, dekolt – peeling + masaż + maseczka
Zabieg po wcześniejszym oczyszczeniu okolicy zabiegowej rozpoczynami peelingiem, dostosowanym do potrzeb oraz cery. Delikatniejsze, ostrzejsze bądź enzymatyczne oraz wzbogacone lekkimi kwasami mlekowymi i owocowymi. Następnie nakładana jest maska (algowa, nawilżająca/nawadniająca, odżywcza lub witaminowa). Zwieńczeniem zabiegu jest masaż relaksacyjny bądź ujędrniający na bazie kremów bądź olejków w zależności od potrzeb oraz efektu docelowego zabiegu.
Czas trwania: 50min
Cena: 85zł (wartość 100zł)

Masaż głowy
Masaż ten odpręża, pozbawia stresu i sprawia, że odpływa całe nagromadzone napięcie oraz delikatnie rozluźnia mięśnie głowy. Dzięki w.w. zmniejsza występowanie oraz łagodzi bóle głowy. Poprawia zdolność koncentracji, poprawia pamięć i wpływa korzystnie na inteligencję.
Czas trwania: 30min
Cena: 56zł (wartość 66zł)

Regulamin:
1. Promocyjne ceny obowiązują w dniach 16.01.2019 do 22.01.2019,
2. Zakupione zaproszenie z obowiązującej oferty ważne jest:
2.1. Zaproszenie na karnet 5wejść ważny jest 1,5msc od daty zakupu,

2.2. Zaproszenie na masaż ważny jest 1msc od daty zakupu,
3. Zakupione produkty nie podlegają zamianie na inny produkt. W przypadku niemożności wykorzystania produktu dopuszcza się wykorzystanie go przez inną osobę niż wskazuje na to zaproszenie czy karnet,
4. Osoby które posiadają kartę stałego klienta otrzymują dodatkowo 5% rabatu.

W Nowym Roku pozostań w zdrowej formie z Almonis!

Pakiety zabiegów do 15% zniżki + 5% z kartą stałego klienta

Masaż częściowy na bazie kremu borowinowego. Pakiet 5 masaży.
Masaż ten rozluźnia napięcia mięśniowe określonych partii ciała, poprawia ich ukrwienie oraz rozciąga tkankę łączną stawów. Celem tego masażu jest uwolnienie organizmu od bólu poprzez przywrócenie tkankom pierwotnego stanu fizjologicznego. Masaż wykonywany jest na balsamie z wyciągu z borowiny, która w masażu klasycznym ma zastosowanie rozgrzewające oraz przeciwzapalne.
Czas trwania jednego masażu: 30min.
Cena: 281zł (wartość 331zł)

Zabieg modelujący – masaż modelujący + body wrapping.
Pakiet 5 zabiegów
Zabieg pozytywnie wpływa na eliminację cellulitu, podskórne tkanki tłuszczowej, a także złogów i guzków tłuszczowych oraz uelastycznienie skóry. Korzystnie wpływa na napięcie skóry. 
Zabieg miejscowy – uwagę przykłada się do miejsc zagrożonych i dotkniętych problemem. 

Czas trwania jednego zabiegu: 60min.
Cena: 606zł (wartość 690zł)

Zabieg borowinowy. 5 zabiegów
Pakiet zawiera: peeling solny borowinowy, masaż na bazie kremu borowinowego oraz zawinięcie w folię po wcześniejszym nałożeniu maski borowinowej na ciało.
Zabieg ma na celu oczyszczenie, odżywienie, nawilżenie oraz dotlenienie ciała. Zmniejsza bolesność problemowych miejsc, łagodzi dolegliwości bólowe. Aktywne składniki borowiny wnikają do organizmu i wspomagają funkcjonowanie nawet głęboko położonych narządów oraz wspomaga oczyszczanie ustroju ze zbędnych produktów przemiany materii. Dodatkowo borowina wpływa na kondycję skóry wygładzając ją i ujędrniając.
Czas trwania jednego zabiegu: 1,5h
Cena: 836zł (wartość 929zł)

Karnety 10 wejść do groty solnej na 45-minutowe seanse inhalacyjne
Taniej o 20%

Normalny
— 10 wejść – 112zł (zamiast 140zł)
Ulgowy
-–10 wejść – 89zł (zamiast 112zł)
Rodzinny
— 10 wejść –  151zł (zamiast 189zł)
Rodzinny plus
— 10 wejść – 218zł (zamiast 273zł)
Mega rodzinny
— 10 wejść – 224zł (zamiast 280zł)
Mega rodzinny plus
— 10 wejść – 268zł (zamiast 336zł)

Regulamin:
1. Promocyjne ceny obowiązują w dniach 7.01.2019 do 7.02.2019,
2. Zakupione zaproszenie z obowiązującej oferty ważne jest 1msc od daty zakupu,
3.1 Karnety na seanse w grocie solnej ważne są 3msc od daty zakupu,
3.2 Karnety na masaże i zabiegi ważne są 1msc od daty zakupu.
4. Zakupione produkty nie podlegają zamianie na inny produkt. W przypadku niemożności wykorzystania produktu dopuszcza się wykorzystanie go przez inną osobę niż wskazuje na to zaproszenie czy karnet,
5. Osoby które posiadają kartę stałego klienta otrzymują dodatkowo 5% rabatu.

Pranayama Sztuka Oddychania w Jodze

Zapraszamy serdecznie na kolejny warsztat Pranayamy (ćwiczeń oddechowych) w Jaskini Solnej Almonis.

Tym razem spotkamy się zimą❄, a więc skupimy się na takiej pracy z oddechem, która wesprze nas, abyśmy w zdrowiu i pełni energii przetrwali czas, kiedy mamy mało słońca, jest zimno i nasz organizm jest bardziej podatny na infekcje, choroby oraz wahania nastroju. Wzmocnimy nasze siły witalne oddechem!

‐——————————-

24 STYCZNIA (PIĄTEK), GODZ. 20.00 (90 MINUT)

——————————–

DLA KOGO:
Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich – tych którzy brali udział w poprzednich warsztatach, jak i dla osób, dla których ćwiczenia oddechowe stanowią nowość i nie są doświadczone w pracy z oddechem. Podczas warsztatu będziemy uczyć się kontrolować proces oddychania i wpływać aktywnie na jego efektywność. Poznamy ćwiczenia zwiększające świadomość oddechu (wydłużanie i pogłębianie), przećwiczymy też już bardziej zaawansowane techniki z ukierunkowaniem na wywołanie konkretnego efektu (uspokojenie i wyciszenie, doenergetyzowanie i pobudzenie, eliminacja zmęczenia, zwiększenie koncentracji itp.)

O PRANAYAMIE:
Pranayama jest czwartym po yamach, niyamach i asanach stopniem jogi klasycznej. Słowo prana oznacza oddech lub energię witalną, a słowo yama – rozszerzanie, wydłużanie, kontrolę (oddechu).
Pranayama to zatem ćwiczenia kontroli oddechu, których efektem ma być spokój umysłu i zrównoważona praca układu nerwowego. Dobre, świadome oddychanie ułatwia pracę serca, polepsza mechanizm przemian ustrojowych, poprawia stan samopoczucia i pomaga lepiej radzić sobie z codziennym stresem. W codziennym życiu zwracamy mało uwagi na nasz oddech, który staje się płytki i mało wydajny, a niedostatek życiodajnego tlenu może prowadzić do pogorszenia funkcjonowania całego organizmu, wywołać złe samopoczucie, bóle głowy czy problemy ze snem. Na naszym warsztacie nauczysz się świadomej pracy z oddechem, tak aby w pełni wykorzystywać jego potencjał.

PROWADZĄCA:
Aneta Osiecka – trenerka jogi, instruktorka technik relaksacyjnych. Ukończyła trzyletni kurs nauczycielski jogi metodą BKS Iyengara, absolwentka studiów podyplomowych „Relaksacja i
joga” na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie.
Na stałe współpracuje z Jaskinią Solną Almonis, gdzie prowadzi regularne zajęcia jogi.
Więcej o prowadzącej: https://www.facebook.com/AnetaOsiecka.joga

CENA WARSZTATU: 50zł.

ZAPISY:
Jaskinia Solna Almonis – bezpośrednio w recepcji lub
tel. 692 45 23 31
e-mail: info@almonis.pl

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (maksymalnie 12 osób)
Ostateczną rezerwacją miejsca jest uiszczona opłata.

❄ZAPRASZAMY❄