fbpx
Masaże relaksacyjne

Masaże relaksacyjne

Uwaga! W związku z wprowadzonymi od soboty, 27 marca 2021 r. obostrzeniami, ograniczamy naszą działalność wyłącznie do zabiegów terapeutycznych. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.


W Almonis Białołęka SPA odnajdziesz głębokie odprężenie. Zapewnią to wyjątkowe masaże relaksacyjne. Poznaj naszą relaksacyjną ofertę.

Masaż głowy

Ten zabieg odpręża, pozbawia stresu i sprawia, że odpływa całe nagromadzone napięcie oraz delikatnie rozluźnia mięśnie głowy. Zmniejsza występowanie oraz łagodzi bóle głowy. Poprawia zdolność koncentracji, poprawia pamięć i wpływa korzystnie na inteligencję. Ten zabieg jest doskonałym uzupełnieniem masażu klasycznego ciała.

Masaż głowy – 30 min – 79 zł

Masaż aromarelaksacyjny

Relaksacyjny masaż aroma jest jednym z masaży relaksacyjnych, w których istotną rolę odgrywają olejki aromaterapeutyczne. Dzięki niemu ciało poczuje odprężenie, a napięcie, które towarzyszy każdemu na co dzień, zniknie.

Ten zabieg zwiększa efektywność i koncentrację, a także usprawnia realizację codziennych zadań. Sprawia, że samopoczucie będzie znacznie lepsze.

W zależności od stosowanych olejków zabieg może mieć zastosowanie kojące, przeciwbólowe, przeciwzapalne, łagodzące ciśnienie, łagodzące przeziębienia, rozgrzewające etc.

Masaż aromarelaksacyjny – 45 min – 99 zł
Masaż aromarelaksacyjny – 60 min – 139 zł
Masaż aromarelaksacyjny – 90 min – 199 zł

Masaż japoński – shiatsu

Japoński Masaż shiatsu wywodzi się z tradycyjnej medycyny japońskiej. Polega na uciskaniu palcami oraz całymi dłońmi ściśle określonych miejsc na ciele, tak zwanych szlaków energetycznych. Według jej zasad masaż poprawia przepływ energii oraz przywrócą równowagę.

Masaż shiatsu twarzy – 30 min – 89 zł
Masaż shiatsu całego ciała – 60 min – 149 zł

Masaż czekoladowy

Czekoladowy masaż jest szczególnie polecany osobom spragnionym szczególnej dbałości o swoje piękno. Aromat czekolady pomaga wyzwolić pozytywną energię, dynamizuje i wprawia w dobry nastrój. Flawonoidy zawarte w czekoladzie znacząco opóźniają procesy starzenia. 

Zabieg działa delikatnie złuszczająco, ale przede wszystkim odżywia i regeneruje skórę, pozostawiając ją aksamitnie gładką, miękką i nawilżoną.

Masaż czekoladowy – 60 min – 159 zł

Masaż ciepłą świecą

Podczas masażu używane są techniki masażu relaksacyjnego które wyciszą umysł i odprężą ciało. 

Świeca podczas topienia zamienia się w nawilżający i odżywczy olejek mający właściwości pielęgnacyjny. Ten wyjątkowy zabieg nada skórze jedwabistą gładkość i elastyczność, a także chwile wspaniałego relaksu.

Masaż ciepłą świecą – 60 min – 159 zł

Masaż bambusami

To oryginalny masaż wykonywany przy użyciu różnej wielkości pałeczek i miotełek bambusowych. Są przesuwane oraz rolowane po ciele ze zmiennym rytmem i natężeniem. Dzięki uciskom pałeczek zabieg szybko i długotrwale poprawia krążenie. Ma działanie drenujące i modelujące, doskonale eliminuje napięcia oraz wzmacnia mięśnie. 

Masaż bambusami wpływa na modelowanie sylwetki, uelastycznia skórę, redukuje cellulit. Odpręża i poprawia samopoczucie, a ciało odzyskuje uczucie lekkości.

Masaż bambusami – 90 min – 209 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Ten masaż jest idealny dla osób czujących zmęczenie i osłabienie oraz przytłoczenie przez nadmiar sytuacji stresowych. Połączenie technik relaksacyjnych z właściwościami uzdrawiającymi gorących kamieni bazaltowych pozwoli odzyskać energię i doskonałe samopoczucie. 

Kamienie podczas masażu umieszczane są na ciele zgodnie z tzw. mapą Czakr – są to punkty odpowiadające za odbieranie i przetwarzanie energii, która następnie wchłaniana jest do pola energetycznego człowieka. Masaż gorącymi kamieniami ma powodować ich otwarcie. Masaż gorącymi kamieniami poprawia krążenie, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza pracę serca. Ma też pozytywny wpływ na układ chłonny i układ nerwowy.

Łagodzi objawy stresu, działa uspokajająco i relaksująco, wspomaga regenerację po długotrwałym wysiłku, poprawia napięcie i elastyczność mięśni. Wysoka temperatura powoduje otwieranie porów skóry, przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych, poprawia jej wygląd, nadaje jędrności, pomaga zwalczać cellulit.

Masaż gorącymi kamieniami – 90 min – 209 zł