fbpx
Masaże relaksacyjne

Masaże relaksacyjne


W Almonis Białołęka SPA odnajdziesz głębokie odprężenie. Zapewnią to wyjątkowe masaże relaksacyjne. Poznaj naszą relaksacyjną ofertę.

Masaż aromarelaksacyjny

Relaksacyjny masaż aroma jest jednym z masaży relaksacyjnych, w których istotną rolę odgrywają olejki aromaterapeutyczne. Dzięki niemu ciało poczuje odprężenie, a napięcie, które towarzyszy każdemu na co dzień, zniknie.

Ten zabieg zwiększa efektywność i koncentrację, a także usprawnia realizację codziennych zadań. Sprawia, że samopoczucie będzie znacznie lepsze.

W zależności od stosowanych olejków zabieg może mieć zastosowanie kojące, przeciwbólowe, przeciwzapalne, łagodzące ciśnienie, łagodzące przeziębienia, rozgrzewające etc.

Masaż aromarelaksacyjny – 45 min – 140 zł
Masaż aromarelaksacyjny – 60 min – 165 zł
Masaż aromarelaksacyjny – 90 min – 225 zł

Masaż czekoladowy

Czekoladowy masaż jest szczególnie polecany osobom spragnionym szczególnej dbałości o swoje piękno. Aromat czekolady pomaga wyzwolić pozytywną energię, dynamizuje i wprawia w dobry nastrój. Flawonoidy zawarte w czekoladzie znacząco opóźniają procesy starzenia. 

Zabieg działa delikatnie złuszczająco, ale przede wszystkim odżywia i regeneruje skórę, pozostawiając ją aksamitnie gładką, miękką i nawilżoną.

Masaż czekoladowy – 60 min – 195 zł

Masaż ciepłą świecą

Podczas masażu używane są techniki masażu relaksacyjnego które wyciszą umysł i odprężą ciało. 

Świeca podczas topienia zamienia się w nawilżający i odżywczy olejek mający właściwości pielęgnacyjny. Ten wyjątkowy zabieg nada skórze jedwabistą gładkość i elastyczność, a także chwile wspaniałego relaksu.

Masaż ciepłą świecą – 60 min – 195 zł

Masaż bambusami

To oryginalny masaż wykonywany przy użyciu różnej wielkości pałeczek i miotełek bambusowych. Są przesuwane oraz rolowane po ciele ze zmiennym rytmem i natężeniem. Dzięki uciskom pałeczek zabieg szybko i długotrwale poprawia krążenie. Ma działanie drenujące i modelujące, doskonale eliminuje napięcia oraz wzmacnia mięśnie. 

Masaż bambusami wpływa na modelowanie sylwetki, uelastycznia skórę, redukuje cellulit. Odpręża i poprawia samopoczucie, a ciało odzyskuje uczucie lekkości.

Masaż bambusami – 90 min – 245 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Ten masaż jest idealny dla osób czujących zmęczenie i osłabienie oraz przytłoczenie przez nadmiar sytuacji stresowych. Połączenie technik relaksacyjnych z właściwościami uzdrawiającymi gorących kamieni bazaltowych pozwoli odzyskać energię i doskonałe samopoczucie. 

Kamienie podczas masażu umieszczane są na ciele zgodnie z tzw. mapą Czakr – są to punkty odpowiadające za odbieranie i przetwarzanie energii, która następnie wchłaniana jest do pola energetycznego człowieka. Masaż gorącymi kamieniami ma powodować ich otwarcie. Masaż gorącymi kamieniami poprawia krążenie, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza pracę serca. Ma też pozytywny wpływ na układ chłonny i układ nerwowy.

Łagodzi objawy stresu, działa uspokajająco i relaksująco, wspomaga regenerację po długotrwałym wysiłku, poprawia napięcie i elastyczność mięśni. Wysoka temperatura powoduje otwieranie porów skóry, przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych, poprawia jej wygląd, nadaje jędrności, pomaga zwalczać cellulit.

Masaż gorącymi kamieniami – 90 min – 245 zł