fbpx
Jaskinia SPA dla dwojga

SPA dla Dwojga

Uwaga! W związku z wprowadzonymi od soboty, 27 marca 2021 r. obostrzeniami, ograniczamy naszą działalność wyłącznie do zabiegów terapeutycznych. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.


 

Masaż aromarelaksacyjny dla dwojga

Masaż aromarelaksacyjny wykonywany jest kompozycją naturalnych olejków eterycznych, które dobierane są do potrzeb oraz upodobań osoby masowanej. W zależności od olejków mogą mieć zastosowanie kojące, przeciwbólowe, przeciwzapalne, zmniejszające bóle głowy, łagodzące ciśnienie, łagodzące przeziębienia, rozgrzewające etc.

Masaż dwóch osób odbywa się w tym samym, przytulnym gabinecie w jednym momencie. Żarzące się płomienie świec, unoszący się zapach naturalnych olejków eterycznych oraz nastrojowa muzyka wprowadzą Was w błogi oraz romantyczny nastrój.

czas trwania zabiegu: 60/90 min.
cena zabiegu: 334/455zł / 2 os.

Masaż ciepłą świecą dla dwojga

Do masażu używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników takich jak masło  Shea, masło sojowe, olej jojoba, mieszanki wosku pszczelego. Świeca podczas topienia zamienia się w nawilżający i odżywczy olejek mający właściwości pielęgnacyjne.

Podczas masażu używane są techniki masażu relaksacyjnego które wyciszą umysł i odprężą ciało. Ten wyjątkowy zabieg nada skórze jedwabistą gładkość i elastyczność, a także chwile wspaniałego relaksu.

Masaż dwóch osób odbywa się w tym samym gabinecie w jednym momencie. Żarzące się płomienie świec, unoszący się zapach naturalnych olejków eterycznych oraz nastrojowa muzyka wprowadzą Was w błogi oraz romantyczny nastrój.

czas trwania zabiegu: 60/90 min.
cena zabiegu: 385/485 zł / 2 os.

Zmysłowy rytuał SPA dla Dwojga w jaskini solnej

Zmysłowy rytuał SPA dla Dwojga to najlepszy pomysł na uczczenie i pielęgnowanie miłości. Odprężający zabieg wykonywany w jaskini solnej dla dwóch osób jednocześnie. Unikalne otoczenie, odgłosy natury, szum morza, nastrojowe światło z lamp solnych i unosząca się zdrowotna mgiełka inhalacyjna przeniesie Was w błogi oraz romantyczny stan.

Dzięki niezwykłemu otoczeniu SPA pobudzi zmysły, zrelaksuje i zbliży. Dlatego ten zabieg może być wstępem do pełnego wrażeń wieczoru, może też stanowić jego cudowne zwieńczenie. To wspólnie spędzone chwile, które na długo pozostaną w pamięci.

czas trwania zabiegu: 90 min.
cena zabiegu: 535 zł / 2 os.