fbpx
Jaskinia solna Almonis Białołęka SPA

Imprezy okolicznościowe

W Almonis Białołęka SPA znajdziesz największą w Warszawie jaskinię solną, w której oczyścisz organizm, uzdrowisz ciało, odzyskasz równowagę psychiczną, podreperujesz siły witalne czy po prostu się zrelaksujesz. To doskonałe miejsce na planowane przez Ciebie imprezy okolicznościowe.

Panujący w niej wyjątkowy morski mikroklimat zwiększa odporność organizmu, działa profilaktycznie i wspomagająco w problemach górnych i dolnych dróg oddechowych.

Największa w Warszawie jaskinia solna to także doskonałe miejsce do zorganizowania niebanalnego spotkania lub prezentacji. W naszej przestrzeni organizowane są imprezy okolicznościowe, m.in. wycieczki szkolne, koncerty i spotkania autorskie, warsztaty i wieczory panieńskie.

Imprezy mogą mieć też charakter tematyczny, mogą też być skierowane do ekskluzywnego grona. Możesz być pewien, że wyjątkowe miejsce na długo utkwi w pamięci Twoim gościom.

Nasze wnętrza gościły też gwiazdy telewizji: Katarzynę Dowbor z redakcją TVP3 Warszawa, Bartka Jędrzejaka z ekipą Dzień Dobry TVN, a także supernianię Dorotę Zawadzką.

Skontaktuj się z nami, aby poznać ofertę eventową w jaskini solnej Almonis Białołęka SPA. Przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie!