fbpx

Oferty specjalne

Poznaj nasze oferty specjalne, przygotowane właśnie dla Ciebie. Zobacz, jak możemy zapewnić Ci komfort, relaks i dobrą formę.

kobieta w drobinkach złota

Aktualności

Jaskinia solna w Almonis Białołęka SPA to największy tego typu obiekt w Warszawie. U nas tętni życie. Poznaj szczegóły organizowanych u nas wydarzeń, promocji i ofert specjalnych.

» Sprawdź szczegóły oferty


SPA dla kobiet w ciąży

SPA dla kobiet w ciąży

Każda kobieta pragnie relaksu, odprężenia i wytchnienia. Starannie wyselekcjonowane zabiegi SPA dla kobiet w ciąży pozwolą bezpiecznie zadbać o urodę i samopoczucie również w tym wyjątkowym czasie.

» Sprawdź szczegóły oferty


mężczyzna w spa

SPA dla Mężczyzn

Nowocześni mężczyźni nie wstydzą przyznać się, że dbają o swój wygląd i dobrą formę. Dlatego z myślą o nich przygotowaliśmy oferty specjalne SPA dla Mężczyzn, która pozwoli im się odprężyć, poprawić kondycję i wygląd.

» Sprawdź szczegóły oferty


Jaskinia SPA dla dwojga

SPA dla Dwojga

Szukasz pomysłu na spędzenie czasu ze swoją drugą połową? Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty Almonis Białołęka SPA dla Dwojga.

» Sprawdź szczegóły oferty


Jaskinia solna Almonis Białołęka SPA

Imprezy okolicznościowe

Największa w Warszawie jaskinia solna to także doskonałe miejsce do zorganizowania niebanalnego spotkania lub prezentacji. W naszej przestrzeni organizowane są imprezy okolicznościowe, m.in. wycieczki szkolne, koncerty i spotkania autorskie, warsztaty i wieczory panieńskie.

» Sprawdź szczegóły oferty