fbpx
mężczyzna podczas zabiegu spa

SPA dla Mężczyzn

Nowocześni mężczyźni nie wstydzą przyznać się, że dbają o swój wygląd i dobrą formę. Dlatego z myślą o nich przygotowaliśmy pakiet zabiegów SPA dla Mężczyzn, które pozwolą im się odprężyć, poprawić kondycję i wygląd.

Masaż aromarelaksacyjny

Masaż aromarelaksacyjny na bazie naturalnego oleju makadamia z aromatem Whisky&Tabaco relaksuje i pobudza zmysły, nadaje pełnego odprężenia. Najwyższej jakości olej, otrzymywany jest z dojrzałych orzechów macadamia, które są owocami drzew rosnących naturalnie w Australii oraz Indonezji.

Tworzy on na skórze zabezpieczający fitr, wzmacniając jej barierę ochronną. Zapewnia odpowiednie napięcie i jędrność. Wygładza, zmiękcza oraz przenika do skóry właściwej, gdzie aktywuje jej funkcje regeneracyjne.

czas trwania zabiegu: 60 min
cena zabiegu: 175

Masaż sportowy

Masaż sportowy to nieodłączny element treningu każdego sportowca. Zabieg pomoże Ci nie tylko w utrzymaniu formy, ale i pozwoli zapobiegać kontuzjom, a także wspomoże organizm przed, w trakcie i po wysiłku.

czas trwania zabiegu: 30/60/90 min.
cena zabiegu: 115/175/245 zł /os.

Rytuał regeneracyjny Whisky&Tabaco

Rytuał tytoń z whisky – to zabieg na ciało o tajemniczym zapachu, przeznaczony dla mężczyzny. Swoją wyjątkowość zawdzięcza właściwościom bogatej w witaminy i mikroelementy mieszanki BioOleo Macadamia. 

Utrzymuje skórę w dobrej kondycji i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu. Jest pomocny w pielęgnacji skóry suchej, zniszczonej, wrażliwej, a także dojrzałej.

Łagodna formuła zawierająca wyselekcjonowane, naturalne składniki istotnie wspomaga procesy odnowy i regeneracji ciała.

czas trwania zabiegu: 90 min.
cena zabiegu: 265 zł /os.